Get Adobe Flash player

Školní rok 2011/2012

září

  •   1. 9. Slavnostní zahájení školního roku
  • 27. 9. Drakiáda
  • 29. 9. Návštěva ZOO Větrovy

říjen

  •  1. 10. Soutěž „Poznej a chraň“ – Tábor, Harachovka
  • 1. týden – Zahájení činnosti kroužků
  • 10. 10. Krtečkovo dobrodružství (MŠ a 1. stupeň)
  • 12. 10. „Popletený kouzelník
  • 17. 10. Mobilní dopravní hřiště – MŠ a 1. stupeň
  • 19. 10. Festival outdoorových filmů – 2. stupeň
  • 20. 10. Dětské dopravní hřistě Tábor
  • 26. – 27. 10. Podzimní prázdniny

listopad

  •   8. 11. Florbalový turnaj – dívky 8. a 9. třída
  • 22. 11. Školní kolo „Olympiády z českého jazyka“ – 8. a 9. třída
  • 22. 11. Florbalový turnaj – chlapci 6. a 7. třída
  • 24. 11. Školní kolo „Olympiády z dějepisu“ – 8. a 9. třída
  • 24. 11. Pedagogická rada za I. čtvrtletí
  • 24.11. Třídní schůzky od 16:30 hod.
  • 25. 11. Vánoční hvězda – MŠ a 1. stupeň

prosinec

  •  1. 12. Mikulášská laťka v Chotovinách
  •  9. 12. Český Jažíšek – balónková přání a vánoční program
  • 13. 12. Úřad práce – 8. a 9. třída
  • 21. 12. Vánoční sportování
  • 22. 12. Návštěva kina v Mladé Vožici „V peřině“, vánoční program
  • od 23. 12. Vánoční prázdniny

leden

  • 18. 1. Zápis žáků do 1. třídy od 14:00 hod.
  • 23. – 24. 1. Pedagogická rada za I. pololetí
  • 28. 1. – 4. 2. Lyžařský kurz Pec pod Sněžkou – chata „Lucký“
  • 31. 1. Slavnostní předání pololetního vysvědčení

únor

  • 28. 1. -4. 2. Lyžařský kurz
  • 3. 2. Pololetní prázdniny
  • 8. 2. Semafor

březen

  • 5. 3. – 11. 3. Jarní prázdniny
  • 12. 3. Prožitkový seminář „Šikana“ – 8. a 9. třída
  • 13. 3. Ferda Mravenec – MŠ a 1. stupeň
  • 15. 3. Návštěva Kohinoor Mladá Vožice – 2. stupeň
  • 21. 3. Olympiáda z českého jazyka – okresní kolo, kategorie 8. a 9. třída
  • 27. 3. Exkurze Pražský hrad a Svatovítský poklad – 2. stupeň
  • 28. 3. Prožitkový seminář „Šikana“ – 8. a 9. třída
  • 29. 3. Olympiáda z biologie – okresní kolo, kategorie C

duben

  • 5. 4. – 6. 4. Velikonoční prázdniny
  • 10. 4. Olympiáda z biologie – okresní kolo, kategorie
  • 24. 4. Den Země
  • 26. 4. Pedagogická rada za III. čtvrtletí
  • 26. 4. Třídní schůzky od 16:30 hod.
  • 27. 4. Prožitkový seminář „Šikana“ – 8. a 9. třída
  • 30. 4. Konec sběru hliníku

květen

  •  3. 5. Zdravotní seminář
  •  7. 5. Ředitelské volno
  •  9. 5. Princezna Julinka – 1. stupeň
  • 10. 5. Hlídka mladých zdravotníků
  • 11. 5. Olympiáda z biologie – krajské kolo, kategorie C
  • 14. 5. Tonda obal na cestách
  • 28. 5. Ochrana fauny – „Chráněné druhy ČR“
  • 29. 5. Malé dějiny velkých osobností – p. Kubec
  • 30. 5. Focení

červen

  •  4. 6. Dopravní hřiště – 4. třída
  •  5. 6. Sportovní odpoledne – 1. stupeň
  •  7. 6. Sportovní odpoledne – 2. stupeň
  • 14. 6. COP
  • 19. 6. Pedagogická rada za 2. pololetí
  • 25. 6. -27. 6. Cyklovýlet Český ráj
  • 29. 6. Slavnostní předání závěrečného vysvědčení